Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Rozkład jazdy

search-iconc h

Wynajem autobusów

bus-iconc h

Nieruchomości

estate-iconc_h

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy, że od dnia 01.11.2020 r. komunikacja wykonywana będzie zgodnie z poniższym wykazem.

Godzina odjazdu

Kurs z:

Kurs do:

Dni kursowania

05:10

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

05:45

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:20

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

sob. niedz.

06:25

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

07:20

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WAGANIEC

pon.-pt.

07:50

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

07:50

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

pon.-pt. sob.

09:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

niedz.

09:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

10:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WAGANIEC

sob. niedz.

10:35

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

11:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

pon.-pt.

11:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WAGANIEC

sob. niedz.

12:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

sob. niedz.

13:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

RADZIEJÓW

pon.-pt.

13:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

14:20

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

pon.-pt.

14:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

niedz.

14:45

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

BĄDKOWO

pon.-pt.

15:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

15:20

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WAGANIEC

pon.-pt.

15:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

SĘDZIN

pon.-pt.

16:15

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

17:20

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WAGANIEC

pon.-pt. sob.

17:40

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

niedz.

19:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt. sob. niedz.

05:20

BARCIN

ŻNIN     Przez Młodocin- Murczyn

pon.-pt.

07:05

BARCIN

MOGILNO

pon.-pt.

07:10

BARCIN

ŻNIN     Przez Młodocin- Murczyn

pon.-pt.

12:20

BARCIN

ŻNIN     Przez Szczepanowo

pon.-pt.

16:20

BARCIN

MOGILNO

pon.-pt.

06:50

BARTNICZKA

BRODNICA

pon.-pt.

06:50

BARUCHOWO

CHODECZ

pon.-pt.

15:00

BARUCHOWO

CHODECZ

pon.-pt.

06:33

BĄDKOWO

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

04:50

BOBROWNIKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:48

BOBROWNIKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:30

BOBROWO

BRUDZAWY

pon.-pt.

08:40

BOBROWO

BRODNICA

pon.-pt.

16:15

BOBROWO

BRODNICA

pon.-pt.

15:10

BOLESZYN

BRODNICA

pon.-pt.

07:25

BONIEWO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

05:55

BOROWO

RYPIN

pon.-pt.

05:00

BRODNICA

BRZOZIE

sob.

05:55

BRODNICA

BOBROWO

pon.-pt.

06:05

BRODNICA

WARSZAWA

pon.-pt. sob. niedz.

06:10

BRODNICA

LIPNICA

pon.-pt.

06:15

BRODNICA

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

06:20

BRODNICA

BRODNICA

pon.-pt.

06:30

BRODNICA

MAŁE LEŹNO

pon.-pt.

06:45

BRODNICA

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.

06:45

BRODNICA

TORUŃ   D.A

pon.-pt. sob. niedz.

07:00

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

07:00

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

07:00

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

07:15

BRODNICA

TORUŃ   D.A

pon.-pt.

07:20

BRODNICA

WROCKI

pon.-pt.

07:40

BRODNICA

BRODNICA

pon.-pt.

07:50

BRODNICA

BRODNICA

pon.-pt.

08:00

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt.

08:15

BRODNICA

TORUŃ   D.A

pon.-pt. sob. niedz.

08:40

BRODNICA

WROCKI

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

10:30

BRODNICA

TORUŃ   D.A

pon.-pt. sob. niedz.

10:45

BRODNICA

BOBROWO

pon.-pt.

11:30

BRODNICA

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

11:30

BRODNICA

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.

12:15

BRODNICA

NIEWIERZ

pon.-pt.

12:15

BRODNICA

TORUŃ   D.A

pon.-pt.

12:30

BRODNICA

MAŁE LEŹNO

pon.-pt.

12:35

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

13:30

BRODNICA

TORUŃ   D.A

pon.-pt. sob. niedz.

13:45

BRODNICA

WARSZAWA

pon.-pt. sob. niedz.

14:00

BRODNICA

BRODNICA

pon.-pt.

14:10

BRODNICA

KRUSZYNY

pon.-pt.

14:15

BRODNICA

BOLESZYN

pon.-pt.

14:30

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt. sob. niedz.

14:30

BRODNICA

TORUŃ   D.A

pon.-pt. sob. niedz.

15:25

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

15:30

BRODNICA

MAŁE LEŹNO

pon.-pt.

15:30

BRODNICA

NIEŻYWIĘĆ

pon.-pt.

15:30

BRODNICA

BARTNICZKA

pon.-pt.

15:30

BRODNICA

BRZOZIE

sob.

15:30

BRODNICA

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

15:45

BRODNICA

BRODNICA

pon.-pt.

15:45

BRODNICA

MSZANO

pon.-pt.

16:15

BRODNICA

BOLESZYN

pon.-pt.

16:15

BRODNICA

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.

16:30

BRODNICA

BOBROWO

pon.-pt.

16:30

BRODNICA

TORUŃ   D.A

niedz.

17:15

BRODNICA

BARTNICZKA

pon.-pt.

17:30

BRODNICA

TORUŃ   D.A

pon.-pt. sob. niedz.

15:25

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

06:50

BRUDZAWY

BRODNICA

pon.-pt.

05:45

BRZEŚĆ

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

05:45

BRZEŚĆ, CUKROWNIA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

05:25

BRZOZIE

BRODNICA

sob.

06:30

BRZOZIE

BOLESZYN

pon.-pt.

16:00

BRZOZIE

BRODNICA

sob.

17:00

BYCZ

TOPÓLKA

pon.-pt.

09:00

BYDGOSZCZ

RYPIN

pon.-pt.

10:10

BYDGOSZCZ

INOWROCŁAW UL. MIECHOWICKA

pon.-pt.

10:15

BYDGOSZCZ

ŻNIN     Przez Szubin

pon.-pt.

10:30

BYDGOSZCZ

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

11:00

BYDGOSZCZ

GNIEZNO     Przez Żnin (12:15 )- Rogowo

pon.-pt.

11:30

BYDGOSZCZ

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

12:00

BYDGOSZCZ

SOMPOLNO

pon.-pt.

12:15

BYDGOSZCZ

MOGILNO

pon.-pt. sob.

12:20

BYDGOSZCZ

TORUŃ

pon.-pt. sob.

13:10

BYDGOSZCZ

RADZIEJÓW

pon.-pt. sob.

13:10

BYDGOSZCZ

ŻNIN     Przez Szubin

pon.-pt.

14:30

BYDGOSZCZ

ŻNIN     Przez Szubin

pon.-pt.

15:30

BYDGOSZCZ

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

16:10

BYDGOSZCZ

RADZIEJÓW

pon.-pt.

16:30

BYDGOSZCZ

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

17:10

BYDGOSZCZ

PIOTRKÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

18:00

BYDGOSZCZ

MOGILNO

pt. sob. niedz.

18:15

BYDGOSZCZ

KRUSZWICA

niedz.

18:15

BYDGOSZCZ

INOWROCŁAW

sob.

19:10

BYDGOSZCZ

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

19:50

BYDGOSZCZ

INOWROCŁAW UL. MIECHOWICKA

pon.-pt.

20:00

BYDGOSZCZ

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

04:45

CEREKWICA

JANOWIEC

pon.-pt.

06:05

CHALIN

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:05

CHODECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:20

CHODECZ

IZBICA KUJAWSKA

pon.-pt.

06:45

CHODECZ

KOWAL

pon.-pt.

07:50

CHODECZ

IZBICA KUJAWSKA

pon.-pt.

08:30

CHODECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

09:30

CHODECZ

PRZEDECZ

pon.-pt.

14:00

CHODECZ

BARUCHOWO

pon.-pt.

14:30

CHODECZ

IZBICA KUJAWSKA

pon.-pt.

15:00

CHODECZ

KOWAL

pon.-pt.

16:00

CHODECZ

BARUCHOWO

pon.-pt.

16:00

CHODECZ

IZBICA KUJAWSKA

pon.-pt.

08:15

CIECHOCIN

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

10:50

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

14:00

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt. niedz.

14:25

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

sob. niedz.

14:50

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

sob. niedz.

15:25

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

17:10

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

18:10

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

niedz.

20:20

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt. sob. niedz.

06:50

CZARNIA M.

RYPIN

pon.-pt.

14:55

CZARNIA MAŁA

RYPIN

pon.-pt.

16:25

CZARNIA MAŁA

RYPIN

pon.-pt.

05:00

Czernikowo

Lipno

pon.-pt.

11:40

DĄBROWA-NIESTRONNO

MOGILNO

pon.-pt.

06:50

DĄBRÓWKA

RYPIN

pon.-pt.

04:50

DOBRZYŃ N/W

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

09:50

DOBRZYŃ N/W

WŁOCŁAWEK

sob.

09:10

GĄSAWA

ŻNIN     Przez Biskupin

pon.-pt.

08:05

GNIEWKOWO

INOWROCŁAW

pon.-pt.

09:40

GNIEZNO

BYDGOSZCZ Przez Żnin (10:50 )

pon.-pt.

14:20

GNIEZNO

ŻNIN     Przez Rogowo- Gąsawa

pon.-pt.

18:10

GNIEZNO

ŻNIN     Przez Rogowo- Gąsawa

pon.-pt.

04:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt. sob.

05:05

GOLUB-DOBRZYŃ

BRODNICA

pon.-pt.

05:30

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN

pon.-pt.

05:40

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt.

06:15

GOLUB-DOBRZYŃ

RADOMIN

pon.-pt.

06:20

GOLUB-DOBRZYŃ

WIELGIE-GOLUB

pon.-pt.

06:30

GOLUB-DOBRZYŃ

BRODNICA

pon.-pt.

06:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt. sob.

06:30

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN

pon.-pt.

06:30

GOLUB-DOBRZYŃ

BRODNICA

pon.-pt.

06:35

GOLUB-DOBRZYŃ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:50

GOLUB-DOBRZYŃ

CIECHOCIN-GOLUB

pon.-pt.

06:50

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN

pon.-pt.

07:20

GOLUB-DOBRZYŃ

LIPNICA

pon.-pt.

09:00

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN

pon.-pt.

09:15

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt. sob. niedz.

10:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

sob. niedz.

11:15

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

sob.

11:50

GOLUB-DOBRZYŃ

CIECHOCIN

pon.-pt.

12:30

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN

pon.-pt.

12:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt.

14:00

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt.

14:15

GOLUB-DOBRZYŃ

RADOMIN

pon.-pt.

14:15

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN

niedz.

15:15

GOLUB-DOBRZYŃ

CIECHOCIN-GOLUB

pon.-pt.

15:15

GOLUB-DOBRZYŃ

WIELGIE-GOLUB

pon.-pt.

15:30

GOLUB-DOBRZYŃ

LIPNICA

pon.-pt.

15:40

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt. niedz.

16:15

GOLUB-DOBRZYŃ

WIELGIE-GOLUB

pon.-pt.

16:30

GOLUB-DOBRZYŃ

RADOMIN

pon.-pt.

17:40

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

sob. niedz.

18:45

GOLUB-DOBRZYŃ

WIELGIE-GOLUB

pon.-pt.

19:30

GOLUB-DOBRZYŃ

WĄPIELSK

pon.-pt.

20:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt.

05:20

GOREŃ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

08:15

GOŚCIESZYN

ŻNIN     Przez Rogowo- Gąsawa

pon.-pt.

14:25

INOWROCŁAW

KIJEWO

pon.-pt.

06:00

INOWROCŁAW D.A.

STRZELNO

pon.-pt.

10:50

INOWROCŁAW D.A.

MOGILNO

pon.-pt.

14:15

INOWROCŁAW D.A.

OSIĘCINY

niedz.

14:35

INOWROCŁAW D.A.

STRZELNO

pon.-pt.

10:45

INOWROCŁAW UL. MIECHOWICKA

BYDGOSZCZ

sob.

13:45

INOWROCŁAW UL. MIECHOWICKA

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

15:20

INOWROCŁAW UL. MIECHOWICKA

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

06:20

IZBICA KUJAWSKA

CHODECZ

pon.-pt.

06:45

IZBICA KUJAWSKA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

07:50

IZBICA KUJAWSKA

CHODECZ

pon.-pt.

07:50

IZBICA KUJAWSKA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

14:30

IZBICA KUJAWSKA

CHODECZ

pon.-pt.

16:00

IZBICA KUJAWSKA

CHODECZ

pon.-pt.

05:10

JANOWIEC

ŻNIN     Przez Żerniki- Cerekwica

pon.-pt.

07:50

JANOWIEC

ŻNIN     Przez Żerniki- Cerekwica

pon.-pt.

08:55

JEZIORA WIELKIE

MOGILNO

pon.-pt.

13:20

JEZIORA WIELKIE

MOGILNO

pon.-pt.

06:55

KĄTY

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:40

KŁODAWA

CHOCEŃ

pon.-pt.

12:00

KŁODAWA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt. sob. niedz.

15:00

KŁODAWA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt. sob. niedz.

16:15

KŁODAWA

ZBIJEWO

pon.-pt.

14:00

KOWAL

CHODECZ

pon.-pt.

16:00

KOWAL

CHODECZ

pon.-pt.

08:05

KOWALEWO

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

15:08

KRUSZYNY

BRODNICA

pon.-pt.

10:30

LIDZBARK

BRODNICA

pon.-pt.

13:00

LIDZBARK

BRODNICA

pon.-pt.

16:15

LIDZBARK

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

07:00

LIPNICA

BRODNICA

pon.-pt.

07:35

LIPNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

15:50

LIPNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

04:05

Lipno

Czernikowo

pon.-pt.

04:20

Lipno

Toruń NOMET

sob.

04:45

Lipno

Włocławek

pon.-pt.

05:50

Lipno

Toruń p. Makowiska

pon.-pt.

05:50

Lipno

Toruń p. Trutowo

pon.-pt. sob.

06:25

Lipno

Toruń

sob.

06:25

Lipno

Bydgoszcz

sob.

06:40

Lipno

Włocławek

pon.-pt.

08:00

Lipno

Toruń p. Makowiska

pon.-pt. sob.

09:40

Lipno

Włocławek

sob.

11:00

Lipno

Włocławek

pon.-pt.

11:25

Lipno

Toruń

pon.-pt. sob. niedz.

11:50

LIPNO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

12:05

Lipno

Toruń p. Makowiska

pon.-pt.

12:20

Lipno

Toruń NOMET

sob.

13:00

Lipno

Bydgoszcz

pon.-pt. sob. niedz.

13:35

Lipno

Brodnica

pon.-pt. sob. niedz.

14:20

Lipno

Włocławek

pon.-pt.

15:00

Lipno

Płock

pt. niedz.

15:10

Lipno

Włocławek

pon.-pt.

15:20

Lipno

Toruń

pon.-pt. sob. niedz.

18:50

Lipno

Rypin

pon.-pt. sob. niedz.

19:30

Lipno

Toruń

pt. niedz.

20:30

Lipno

Toruń MPO

pon.-pt.

08:25

Lipno

Włocławek

pon.-pt. sob. niedz.

13:00

Lipno

Włocławek

pon.-pt.

15:40

Lipno

Włocławek

pon.-pt. sob. niedz.

17:10

Lipno

Włocławek

pon.-pt.

13:40

LISINY

RYPIN

pon.-pt.

04:50

LUBIEŃ KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

08:20

LUBIEŃ KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

14:55

LUBIEŃ KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:10

LUBRANIEC

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:20

LUBRANIEC

PRZEMYSTKA

pon.-pt.

17:15

ŁOCHOCIN

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

23:15

ŁOCHOCIN

WŁOCŁAWEK

pon.-pt. sob. niedz.

07:30

MAŁE LEŹNO

BRODNICA

pon.-pt.

08:45

MAŁE LEŹNO

BRODNICA

pon.-pt.

15:25

MAŁE LEŹNO

BRODNICA

pon.-pt.

16:25

MAŁE LEŹNO

BRODNICA

pon.-pt.

04:50

MOGILNO

PIECHCIN

pon.-pt.

07:20

MOGILNO

JEZIORA WIELKIE

pon.-pt.

07:25

MOGILNO

ORCHOWO

sob.

07:25

MOGILNO

SZYDŁÓWIEC

pon.-pt.

08:00

MOGILNO

INOWROCŁAW D.A.

pon.-pt.

08:00

MOGILNO

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob.

08:40

MOGILNO

STRZELCE

pon.-pt.

11:10

MOGILNO

ORCHOWO

pon.-pt.

12:00

MOGILNO

ZBYTOWO

pon.-pt.

12:00

MOGILNO

STRZELCE

pon.-pt.

12:20

MOGILNO

JEZIORA WIELKIE

pon.-pt.

12:50

MOGILNO

PIECHCIN

pon.-pt.

13:25

MOGILNO

SZYDŁÓWIEC

pon.-pt.

15:10

MOGILNO

ORCHOWO

sob.

15:30

MOGILNO

TRZEMESZNO

pon.-pt.

15:35

MOGILNO

STRZELNO

pon.-pt.

15:40

MOGILNO

ORCHOWO

pon.-pt.

15:40

MOGILNO

BARCIN

pon.-pt.

16:10

MOGILNO

BYDGOSZCZ

pt. sob. niedz.

16:25

MOGILNO

GĘBICE

pon.-pt.

07:40

MOGILNO-DĄBROWA

NIESTRONNO- MOGILNO

pon.-pt.

06:05

MOGILNO-DĄBRÓWKA

MOGILNO

pon.-pt.

09:00

MOGILNO-DĄBRÓWKA

MOGILNO

sob.

11:15

MOGILNO-DĄBRÓWKA

MOGILNO

pon.-pt.

12:20

MOGILNO-DĄBRÓWKA

MOGILNO

sob.

17:15

MOGILNO-DĄBRÓWKA

MOGILNO

pon.-pt.

06:10

MOGILNO-HUTA PALĘDZKA

MOGILNO

pon.-pt.

08:45

MOGILNO-HUTA PALĘDZKA

MOGILNO

pon.-pt.

12:10

MOGILNO-HUTA PALĘDZKA

MOGILNO

pon.-pt.

15:40

MOGILNO-HUTA PALĘDZKA

MOGILNO

pon.-pt.

10:10

MOGILNO-NIESTRONNO

DĄBROWA

pon.-pt.

08:50

MOGILNO-TWIERDZIŃ

DĄBRÓWKA-MOGILNO

pon.-pt.

08:30

MOGILNO-ŻABNO

WYLATOWO-MOGILNO

pon.-pt.

11:30

MOGILNO-ŻABNO

WYLATOWO-MOGILNO

pon.-pt.

16:11

MSZANO

BRODNICA

pon.-pt.

04:55

MURZYNNO

INOWROCŁAW

pon.-pt.

12:38

NIEWIERZ

BRODNICA

pon.-pt.

06:15

NIEŻYWIĘĆ

BRODNICA

pon.-pt.

17:06

NIEŻYWIĘĆ

BOBROWO

pon.-pt.

05:00

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

BRODNICA

pon.-pt.

07:30

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

TORUŃ

pon.-pt. sob. niedz.

08:00

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

BRODNICA

pon.-pt.

09:35

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

BRODNICA

pon.-pt.

10:00

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

BRODNICA

pon.-pt.

13:45

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

TORUŃ

pon.-pt. sob. niedz.

15:30

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

BRODNICA

pon.-pt.

18:15

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

BRODNICA

sob. niedz.

04:30

NOWY DUNINÓW

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

08:25

ORCHOWO

MOGILNO

sob.

12:50

ORCHOWO

MOGILNO

pon.-pt.

15:50

ORCHOWO

MOGILNO

sob.

04:50

OSIECZ MAŁY

WŁOCŁAWEK

pon.-pt. sob.

04:50

OSIĘCINY

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:50

OSIĘCINY

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

17:05

OSIĘCINY

BYDGOSZCZ

niedz.

14:45

PAKOŚĆ

ŻNIN   Przez Piechcin- Barcin

pon.-pt.

08:20

PARYŻ

ŻNIN     Przez Słębowo

pon.-pt.

13:45

PARYŻ

ŻNIN     Przez Słębowo

pon.-pt.

04:50

PIECHCIN

INOWROCŁAW RĄBIN

pon.-pt.

06:10

PIECHCIN

MOGILNO

pon.-pt.

14:10

PIECHCIN

MOGILNO

pon.-pt.

16:00

PIECHCIN

ŻNIN   Przez Barcin

pon.-pt.

06:15

PIOTRKÓW KUJAWSKI

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob.

17:45

Płock

Lipno

pt. niedz.

05:25

PRZEDECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:20

PRZEDECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

10:00

PRZEDECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:15

PRZEMYSTKA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

07:57

PRZEMYSTKA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

14:47

PRZEMYSTKA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

15:25

PRZEMYSTKA

LUBRANIEC

pon.-pt.

16:37

PRZEMYSTKA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:25

PUSZCZA RZ-CZUMSK

ROGOWO-RYPIN

pon.-pt.

05:20

PYSZKOWO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:45

RADOMIN

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

17:00

RADOMIN

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

05:45

RADZIEJÓW

PIOTRKÓW

pon.-pt. sob.

06:00

RADZIEJÓW

TORUŃ

sob.

09:50

RADZIEJÓW

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

15:20

RADZIEJÓW

CIECHOCINEK

pon.-pt.

15:50

RADZIEJÓW

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

05:00

ROGOWO

ŻNIN     Przez Gąsawa

pon.-pt.

07:30

ROGOWO

BYDGOSZCZ Przez Żnin (08:05 )

pon.-pt.

12:05

ROGOWO

BYDGOSZCZ Przez Żnin (12:40 )

pon.-pt.

05:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

06:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

06:40

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

06:45

RYPIN

TORUŃ   D.A

pon.-pt.

06:55

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

06:55

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

07:20

RYPIN

TORUŃ

pon.-pt.

07:30

RYPIN

WŁOCŁAWEK

pon.-pt. sob. niedz.

07:35

RYPIN

SKRWILNO

sob.

07:50

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

09:05

RYPIN

TORUŃ

pon.-pt.

10:10

RYPIN

TORUŃ

pon.-pt.

10:15

RYPIN

SKRWILNO

pon.-pt.

11:15

RYPIN

WIERZCHOWISKA

pon.-pt.

11:20

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

11:30

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

12:10

RYPIN

TRĄBIN

pon.-pt.

12:15

RYPIN

SOMSIORY

pon.-pt.

12:50

RYPIN

SKRWILNO

pon.-pt. sob.

13:10

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

13:10

RYPIN

LISINY

pon.-pt.

13:25

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

14:05

RYPIN

SADŁOWO

pon.-pt.

14:15

RYPIN

CZARNIA MAŁA

pon.-pt.

14:15

RYPIN

SKRWILNO

sob.

14:30

RYPIN

WŁOCŁAWEK

pon.-pt. sob. niedz.

14:45

RYPIN

WIERZCHOWISKA

pon.-pt.

15:10

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

15:10

RYPIN

TORUŃ

pon.-pt. sob. niedz.

15:35

RYPIN

ZOFIEWO

pon.-pt.

15:40

RYPIN

CZARNIA MAŁA

pon.-pt.

15:40

RYPIN

KOSIORY

pon.-pt.

15:40

RYPIN

CZUMSK

pon.-pt.

15:45

RYPIN

UGOSZCZ

pon.-pt.

16:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

16:25

RYPIN

SKRWILNO

pon.-pt.

17:15

RYPIN

ZAMBRZYCA

pon.-pt.

17:45

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

13:10

RYPIN-CZUMSK D-RYPIN

p. ZAKROCZ

pon.-pt.

07:40

RYPIN-KOSIORY-RYPIN

p. ZAKROCZ

pon.-pt.

14:25

RYPIN-LIPNO

TORUŃ

pon.-pt. sob. niedz.

06:20

RYPIN-LISINY

RYPIN

pon.-pt.

14:00

RYPIN-LISINY

RYPIN

pon.-pt.

06:30

RYPIN-RADZIKI

RYPIN

pon.-pt.

15:35

RYPIN-RADZIKI

RYPIN

pon.-pt.

08:00

RYPIN-RADZIKI-TRĄBIN

RYPIN

pon.-pt.

11:45

RYPIN-ROGOWO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

14:00

RYPIN-SKRWILNO

RYPIN

pon.-pt.

06:35

RYPIN-SKRWILNO-RYPIN

p. SKUDZAWY, OKALEWO

pon.-pt.

08:00

RYPIN-SKRWILNO-RYPIN

p. OKALEWO, SKUDZAWY

pon.-pt.

07:45

RYPIN-SOMSIORY

RYPIN

pon.-pt.

07:40

RYPIN-STĘPOWO

RYPIN

pon.-pt.

06:40

RYPIN-TRĄBIN

RYPIN

pon.-pt.

14:40

RYPIN-TRĄBIN

RYPIN

pon.-pt.

06:10

RYPIN-ZOFIEWO-SKRWINO

RYPIN

pon.-pt.

14:20

SADŁOWO

RYPIN

pon.-pt.

08:45

SARBINOWO II

ŻNIN     Przez Janowiec- Cerekwica

pon.-pt.

12:00

SARBINOWO II

ŻNIN     Przez Janowiec- Cerekwica

pon.-pt.

15:20

SARBINOWO II

ŻNIN     Przez Janowiec- Cerekwica

pon.-pt.

04:55

SĘDZIN

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

04:00

Skępe

Toruń MPO

pon.-pt.

11:50

Skępe

Toruń MPO

pon.-pt.

05:20

SKRWILNO

RYPIN

pon.-pt.

07:05

SKRWILNO

RYPIN

sob.

08:00

SKRWILNO

RYPIN

pon.-pt. sob.

10:45

SKRWILNO

RYPIN

pon.-pt.

13:25

SKRWILNO

RYPIN

pon.-pt. sob.

15:00

SOMPOLNO

RADZIEJÓW

pon.-pt.

12:15

STRZELCE

MOGILNO

pon.-pt.

05:00

STRZELNO

INOWROCŁAW D.A.

pon.-pt.

06:10

STRZELNO

MOGILNO

pon.-pt.

10:00

STRZELNO

INOWROCŁAW D.A.

pon.-pt.

12:30

SZELEJEWO

ŻNIN     Przez Gąsawa- Biskupin

pon.-pt.

08:20

SZYDŁÓWIEC

MOGILNO

pon.-pt.

14:15

SZYDŁÓWIEC

MOGILNO

pon.-pt.

08:20

TELĄŻNA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

14:50

TELĄŻNA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:20

TŁUCHOWO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

07:25

TŁUCHOWO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

13:38

TŁUCHOWO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

09:15

TŁUCHÓWEK

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:25

TORUŃ

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt. sob.

07:15

TORUŃ

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

09:00

TORUŃ

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

09:20

TORUŃ

Lipno

pon.-pt. sob.

09:30

TORUŃ

GOLUB-DOBRZYŃ

sob.

10:00

TORUŃ

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.

10:45

TORUŃ

RYPIN

pon.-pt.

11:00

TORUŃ

RADZIEJÓW

pon.-pt. sob.

11:15

TORUŃ

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt. sob. niedz.

11:30

TORUŃ

Lipno

pon.-pt. sob.

11:30

TORUŃ

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

sob. niedz.

11:30

TORUŃ

BRODNICA

pon.-pt.

12:30

TORUŃ

Lipno

pon.-pt. sob.

12:30

TORUŃ

RYPIN

pon.-pt.

13:15

TORUŃ

RYPIN

pon.-pt. sob.

13:30

TORUŃ

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

13:40

TORUŃ

Lipno

pon.-pt. sob. niedz.

13:40

TORUŃ

Płock

pt. niedz.

14:00

TORUŃ

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

14:00

TORUŃ

Lipno

pon.-pt.

14:15

TORUŃ

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

14:20

TORUŃ

BRODNICA

pon.-pt.

14:30

TORUŃ

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

15:15

TORUŃ

Lipno

pon.-pt.

15:40

TORUŃ

RADZIEJÓW

pon.-pt. sob.

15:45

TORUŃ

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt. sob. niedz.

16:30

TORUŃ

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

18:00

TORUŃ

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt. sob. niedz.

18:00

TORUŃ

BRODNICA

pon.-pt.

18:00

TORUŃ

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

sob. niedz.

19:00

TORUŃ

Lipno

sob. niedz.

19:15

TORUŃ

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

20:10

TORUŃ

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt. sob. niedz.

21:30

TORUŃ

Lipno

pt. sob. niedz.

22:30

TORUŃ

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

06:00

Toruń MPO

Lipno

pon.-pt. sob.

14:00

Toruń MPO

Lipno

pon.-pt. sob.

22:05

Toruń MPO

Skępe

pon.-pt.

17:50

TORUŃ, ODR.

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

05:30

TRZEMESZNO

BARCIN

pon.-pt.

06:45

WAGANIEC

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

08:40

WAGANIEC

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

10:45

WAGANIEC

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

sob. niedz.

13:10

WAGANIEC

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

sob. niedz.

18:05

WAGANIEC

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt. sob.

14:30

WARSZAWA

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

19:30

WARSZAWA

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

20:00

WĄPIELSK

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

08:30

WIELGIE, MIODUSY

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

04:20

WŁOCŁAWEK

ŁOCHOCIN

pon.-pt. sob. niedz.

05:00

WŁOCŁAWEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

05:45

WŁOCŁAWEK

DZIANKOWO

pon.-pt.

05:50

WŁOCŁAWEK

Bydgoszcz

pon.-pt.

06:10

WŁOCŁAWEK

LUBIEŃ

pon.-pt.

06:30

WŁOCŁAWEK

WŁOCŁAWEK P.CIEPLINY

pon.-pt.

06:50

WŁOCŁAWEK

WŁOCŁAWEK P. GOREŃ

pon.-pt. sob.

07:10

WŁOCŁAWEK

SMÓLNIK

pon.-pt.

07:20

WŁOCŁAWEK

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob.

07:20

WŁOCŁAWEK

WŁOCŁAWEK P. BRZEŚĆ, CUKROW.

pon.-pt.

07:30

WŁOCŁAWEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

08:00

WŁOCŁAWEK

TŁUCHOWO

pon.-pt.

08:20

WŁOCŁAWEK

WŁOCŁAWEK P.LUBIEŃ KUJ.

pon.-pt.

09:00

WŁOCŁAWEK

LIPNO

pon.-pt.

10:00

WŁOCŁAWEK

KŁODAWA

pon.-pt. sob. niedz.

10:45

WŁOCŁAWEK

WIELGIE

pon.-pt.

11:00

WŁOCŁAWEK

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

11:00

Włocławek

Lipno

pon.-pt. sob.

11:00

WŁOCŁAWEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

12:00

WŁOCŁAWEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

12:00

WŁOCŁAWEK

WŁOCŁAWEK P. CIEPLINY

pon.-pt.

12:10

WŁOCŁAWEK

CHODECZ

pon.-pt.

12:20

WŁOCŁAWEK

ŁOCHOCIN

pon.-pt. sob. niedz.

12:20

WŁOCŁAWEK

OSIECZ MAŁY

pon.-pt.

12:30

WŁOCŁAWEK

DOBRZYŃ N/W

sob.

12:40

WŁOCŁAWEK

TŁUCHOWO

pon.-pt.

12:50

WŁOCŁAWEK

KŁODAWA

pon.-pt. sob. niedz.

12:55

WŁOCŁAWEK

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

13:00

WŁOCŁAWEK

LUBIEŃ

pon.-pt.

13:45

WŁOCŁAWEK

WŁOCŁAWEK P. GOREŃ

pon.-pt.

14:10

WŁOCŁAWEK

IZBICA KUJAWSKA

pon.-pt.

14:10

WŁOCŁAWEK

TELĄŻNA

pon.-pt.

14:40

WŁOCŁAWEK

PRZEDECZ

pon.-pt.

14:45

WŁOCŁAWEK

BOBROWNIKI

pon.-pt.

14:45

WŁOCŁAWEK

LUBOMIN

pon.-pt.

15:10

WŁOCŁAWEK

IZBICA KUJAWSKA

pon.-pt.

15:20

WŁOCŁAWEK

BRZEŚĆ, CUKROWNIA

pon.-pt.

15:20

WŁOCŁAWEK

CHODECZ

pon.-pt.

15:30

WŁOCŁAWEK

Lipno

pon.-pt.

15:30

WŁOCŁAWEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

15:30

WŁOCŁAWEK

LIPNO

sob.

15:30

WŁOCŁAWEK

NOWY DUNINÓW

pon.-pt.

15:30

WŁOCŁAWEK

PRZEMYSTKA

pon.-pt. sob.

15:30

WŁOCŁAWEK

WŁOCŁAWEK PGOREŃ

pon.-pt.

15:40

WŁOCŁAWEK

OSIĘCINY

pon.-pt.

15:50

WŁOCŁAWEK

PRZEDECZ

pon.-pt.

16:00

WŁOCŁAWEK

OSIECZ MAŁY

pon.-pt.

16:00

WŁOCŁAWEK

PRZEDECZ

pon.-pt.

16:10

WŁOCŁAWEK

TŁUCHOWO

pon.-pt.

16:20

WŁOCŁAWEK

BOBROWNIKI

pon.-pt.

16:30

WŁOCŁAWEK

Lipno

pon.-pt.

16:30

WŁOCŁAWEK

ZAKRZEWO

pon.-pt.

16:40

WŁOCŁAWEK

RADZIEJÓW

pon.-pt.

17:30

WŁOCŁAWEK

CHODECZ

pon.-pt.

18:10

WŁOCŁAWEK

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

18:15

WŁOCŁAWEK

PRZEMYSTKA

pon.-pt.

18:20

WŁOCŁAWEK

TŁUCHOWO

pon.-pt.

19:50

WŁOCŁAWEK

Lipno

pon.-pt.

20:25

WŁOCŁAWEK

ŁOCHOCIN

pon.-pt. sob. niedz.

14:20

WŁOCŁAWEK-ZBÓJNO

RYPIN

pon.-pt.

07:47

WROCKI

BRODNICA

pon.-pt.

09:09

WROCKI

BRODNICA

pon.-pt.

06:25

ZAKRZEWO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

06:05

ZBIJEWO

KŁODAWA

pon.-pt.

06:10

ZBYTOWO

MOGILNO

pon.-pt.

12:25

ZBYTOWO

MOGILNO

pon.-pt.

06:10

ZŁOTNIKI

ŻNIN     Przez Gąsawa

pon.-pt.

16:10

ZOFIEWO

RYPIN

pon.-pt.

06:10

ŻNIN

BARCIN     Przez Murczyn- Młodocin

pon.-pt.

06:45

ŻNIN

ŻNIN     Przez Szczepanowo

pon.-pt.

07:35

ŻNIN

SARBINOWO II Przez Janowiec

pon.-pt.

07:40

ŻNIN

GNIEZNO     Przez Gąsawa- Rogowo

pon.-pt.

09:00

ŻNIN

BYDGOSZCZ   Przez Szubin

pon.-pt.

10:30

ŻNIN

BARCIN     Przez Szczepanowo

pon.-pt.

10:30

ŻNIN

SARBINOWO II Przez Janowiec

pon.-pt.

11:25

ŻNIN

ROGOWO   Przez Czewujewo

pon.-pt.

11:30

ŻNIN

SZELEJEWO Przez Biskupin- Gąsawa

pon.-pt.

13:15

ŻNIN

PARYŻ     Przez Słębowo

pon.-pt.

14:30

ŻNIN

SARBINOWO II Przez Janowiec

pon.-pt.

15:10

ŻNIN

PIECHCIN   Przez Barcin

pon.-pt.

15:20

ŻNIN

GNIEZNO     Przez Gąsawa- Rogowo

pon.-pt.

15:30

ŻNIN

NADBOROWO     Przez Gorzyce

pon.-pt.

16:10

ŻNIN

BARCIN   Przez Szczepanowo

pon.-pt.

16:10

ŻNIN

JANOWIEC   Przez Żerniki

pon.-pt.

16:15

ŻNIN

PARYŻ     Przez Słębowo

pon.-pt.

16:15

ŻNIN

GOŚCIESZYN   Przez Biskupin- Gąsawa

pon.-pt.

17:20

ŻNIN

ROGOWO   Przez Gąsawa

pon.-pt.

13:40

ŻNIN, BROWAROWA

PAKOŚĆ     Przez Barcin- Piechcin

pon.-pt.

Włocławek, 06 sierpnia 2020 r.

UWAGA PASAŻEROWIE

Z dniem 20 sierpnia 2020 roku ulegają zmianie ceny biletów jednorazowych normalnych i ulgowych oraz miesięcznych normalnych i ulgowych w komunikacji zwykłej na liniach komunikacyjnych:

26010 Włocławek - Mąkoszyn

26301 Włocławek - Nowy Duninów

26303 Włocławek - Tłuchowo

26034 Dobrzyń N/W - Włocławek

26037 Włocławek - Bycz

26026 Włocławek - Zakrzewo

26070 Włocławek - Radziejów

26171 Górki - Włocławek

26111 Włocławek-Aleksandrów

26169 Radziejów Włocławek

26017 Włocławek- Chodecz

26071 Włocławek- Izbica

26267 Włocławek – Aleksandrów

26190 Włocławek – Zakrzewo

26275 Aleksandrów – Toruń

26260 Lipno -Włocławek

26080 Włocławek -Tłuchowo

26282 Nowa Wieś – Włocławek

26261 Włocławek-Płonczyn

26055 Radziejów – Sompolno

26095 Włocławek – Wielgie

26014 Włocławek – Wielgie

26068 Włocławek – Tłuchowo

26563 Włocławek – Wielgie

26012 Włocławek – Chalin

26569 Włocławek – Ostrowite

26091 Włocławek - Izbica Kuj.

26096 Włocławek -Bobrowniki

26094 Włocławek – Górki Pierwsze

26586 Włocławek – Osięciny

26585 Włocławek – Lekarzewice

26067 Toruń – Radziejów

26597 Włocławek - Łochocin

26220 Kłodawa – Choceń

26590 Chodecz – Chodecz

26598 Radziejów – Radziejów

26599 Radziejów – Radziejów

26600 Włocławek – Aleksandrów Kuj.

26011 Włocławek – Aleksandrów Kuj.

26083 Włocławek – Brodnica

26621 Zbijewo – Kłodawa

26181 Włocławek – Baruchowo

26039 Włocławek - Włocławek

26195 Włocławek - Włocławek

26202 Włocławek - Włocławek

26233 Włocławek –Telążna Leśna

26015 Włocławek – Włocławek

26266 Włocławek – Izbica Kuj.

26075Włocławek – Izbica Kuj.

26224 Włocławek - Chodecz

26231 Włocławek – Lubraniec

26060 Włocławek – Lubomin

26237 Włocławek – Lubień Kuj.

26268 Włocławek - Chodecz

26302 Włocławek – Beszyn

26251 Włocławek - Chodecz

26211 Boniewo - Włocławek

26287 Włocławek - Lubień Kujawski

26061 Włocławek – Izbica Kuj.

26081 Dziankówek - Włocławek

26001 Włocławek – Chodecz

26059 Włocławek- Włocławek

26009 Osiecz – Włocławek

26257 Włocławek - Dziankówek

26180 Włocławek - Łąki Wielkie

26401 Włocławek - Włocławek

26047 Włocławek - Goreń Duży

26278 Włocławek – Kąty

26072 Włocławek – Lubień Kujawski

26602 Włocławek - Chodecz

26603 Włocławek – Łąki Wielkie

26135 Aleks. Kuj. - Sędzin

26108 Aleks. Kuj. - Aleks Kuj.

26212 Aleks. Kuj. - Bądkowo

26215 Aleksandrów Kuj. - Waganiec

26188 Aleksandrów - Kolonia Bodzanowska

26307 Aleksandrów Kuj. - Kolonia Bodzanowska

26328 Łowiczek - Ośno

26125 Ciechocinek - Grabie

26583 Aleksandrów – Bądkowo

26584 Aleksandrów – Kolonia Łowiczek

26151 Radziejów - Radziejów

26140 Radziejów - Przewóz

26273 Bycz - Topólka

26256 Radziejów –Lekarzewice

26264 Chodecz - Chodecz

26172 Choceń - Kruszyn

26205 Choceń - Choceń

26120 Kruszyn - Choceń

26198 Choceń - Choceń

26178 Choceń - Choceń

26201 Choceń - Choceń

26098 Choceń - Choceń

26189 Choceń - Choceń

26265 Chodecz - Kłóbka

26277 Chodecz - Kłóbka szkoła

26310 Kowal – Kowal

26555 Choceń-Chodecz

26536 Więsławice – Grabkowo

26539 Kowal – Grabkowo

26538 Kowal – Świątkowice

26540 Więsławice – Kowal

26557 Chodecz – Chodecz

26533 Kowal – Grabkowo

26544 Grabkowo – Kowal

26545 Krzewent – Więsławice

26561 Grabkowo – Kowal

26565 Baruchowo – Baruchowo

26566 Baruchowo – Baruchowo

26567 Baruchowo – Baruchowo

26587 Baruchowo – Baruchowo

26589 Baruchowo- Baruchowo

26592 Chodecz – Boniewo – Chodecz

26596 Izbica Kuj – Lubraniec

26197 Chodecz – Choceń

26293 Lubień Kuj. - Lubień Kuj.

26606 Lubień Kuj.- Chodecz

26607 Lubień Kuj. - Lubień Kuj.

26077 Czerniewice – Choceń

26294 Lubień Kuj.- Lubień Kuj.

26559 Kowal – Kowal

23002 Bydgoszcz - Poznań

23013 Bydgoszcz - Żnin

23026 Bydgoszcz - Rogowo

23048 Budzisław - Żnin

23114 Żnin - Damasławek

23116 Rogowo - Gniezno

23121 Żnin - Damasławek

23129 Żnin - Dziewierzewo

23154 Żnin - Dziewierzewo

23169 Żnin - Poznań

23171 Żnin - Szczepanowo - Żnin

23271 Żnin - Dąbrowa

23283 Żnin- Barcin

23327 Żnin - Budzisław

23390 Żnin - Gniezno

23407 Żnin - Bydgoszcz

23430 Żnin - Wąsosz

23471 Królikowo - Żnin

23911 Gniezno - Rogowo - Żnin

23912 Janowiec Wlkp - Żnin

23103 Mięcierzyn - Żnin

23132 Żnin - Nowa Wieś Pałucka

23133 Żnin - Sarbinowo Drugie

23134 Żnin - Gościeszyn

23165 Żnin - Mamlicz

23179 Żnin - Łabiszyn

23180 Żnin - Gościeszyn

23183 Gąsawa- Gogółkowo

23186 Żnin - Janowiec Wlkp

23193 Rogowo - Gąsawa

23210 Żnin - Janowiec

23250 Łabiszyn - Żnin

23268 Żnin - Rogowo

23284 Żnin - Rogowo

23304 Żnin - Barcin - Piechcin

23310 Żnin - Mięcierzyn

23341 Żnin - Budzisław

23353 Żnin - Gościeszyn

23374 Żnin - Nowa Wieś Pałucka

23378 Żnin - Obudno

23380 Gąsawa - Gościeszyn

23418 Gąsawa - Złotniki - Gąsawa

23443 Żnin - Gościeszyn

 

W załączeniu dołączono szczegółowe cenniki w/w linii.

 

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy, że od dnia 01.07.2020 r. komunikacja wykonywana będzie zgodnie z poniższym wykazem.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy pasażerów o:

 

  • Zasłanianie nosa i ust w autobusie,
  • zachowanie bezpiecznej odległości od kierowcy i innych pasażerów
  • przygotowywanie odliczonej kwoty na zakup biletu,

Godzina odjazdu

Kurs z:

Kurs do:

Dni kursowania

5:10

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

6:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

6:25

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:50

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:50

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

pon.-pt. sob.

9:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

sob. niedz.

9:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

10:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WAGANIEC

sob.

10:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

10:35

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

12:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

pon.-pt. sob.

12:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

pon.-pt. sob. niedz.

13:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt. sob. niedz.

14:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

niedz.

14:40

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

pon.-pt.

15:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

15:20

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WAGANIEC

pon.-pt. sob.

15:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

SĘDZIN

pon.-pt.

17:40

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

niedz.

18:35

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt. sob.

19:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt. sob. niedz.

05:20

BARCIN

ŻNIN

pon.-pt.

07:05

BARCIN

MOGILNO

pon.-pt.

07:10

BARCIN

ŻNIN

pon.-pt.

12:20

BARCIN

ŻNIN

pon.-pt.

16:20

BARCIN

MOGILNO

pon.-pt.

04:50

BOBROWNIKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

5:00

BRODNICA

BRZOZIE

sob.

6:15

BRODNICA

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

6:45

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt. sob. niedz.

7:00

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

7:00

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

7:00

BRODNICA

GDAŃSK

pon.-pt. sob. niedz.

7:20

BRODNICA

WROCKI

pon.-pt.

8:00

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt.

8:40

BRODNICA

WROCKI

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

10:30

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt. sob. niedz.

11:30

BRODNICA

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

11:30

BRODNICA

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.

12:15

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt.

13:30

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt. sob. niedz.

14:30

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt. sob. niedz.

15:25

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

15:25

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

15:30

BRODNICA

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

15:30

BRODNICA

BRZOZIE

sob.

16:15

BRODNICA

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.

17:30

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt. sob. niedz.

5:45

BRZEŚĆ

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

5:45

BRZEŚĆ KUJAWSKI, CUKROWNIA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

5:26

BRZOZIE

BRODNICA

sob.

16:00

BRZOZIE

BRODNICA

sob.

08:20

BYDGOSZCZ

GNIEZNO

sob.

10:10

BYDGOSZCZ

INOWROCŁAW UL. MIECHOWICKA

pon.-pt.

10:15

BYDGOSZCZ

ŻNIN

pon.-pt.

11:00

BYDGOSZCZ

GNIEZNO

pon.-pt.

11:00

BYDGOSZCZ

ROGOWO

sob.

11:30

BYDGOSZCZ

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

12:00

BYDGOSZCZ

PIOTRKÓW KUJAWSKI

pon.-pt. sob.

12:15

BYDGOSZCZ

MOGILNO

pon.-pt. sob.

12:20

BYDGOSZCZ

TORUŃ

pon.-pt. sob.

13:10

BYDGOSZCZ

RADZIEJÓW

pon.-pt. sob.

13:10

BYDGOSZCZ

ŻNIN

pon.-pt. sob.

14:30

BYDGOSZCZ

ŻNIN

pon.-pt.

16:10

BYDGOSZCZ

RADZIEJÓW

pon.-pt.

16:30

BYDGOSZCZ

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

17:10

BYDGOSZCZ

PIOTRKÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

18:00

BYDGOSZCZ

MOGILNO

pt. sob. niedz.

18:15

BYDGOSZCZ

KRUSZWICA

niedz.

18:15

BYDGOSZCZ

INOWROCŁAW

sob.

19:10

BYDGOSZCZ

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

19:50

BYDGOSZCZ

INOWROCŁAW UL. MIECHOWICKA

pon.-pt.

5:30

CHODECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

8:30

CHODECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

9:30

CHODECZ

PRZEDECZ

pon.-pt.

19:12

CHODECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

6:40

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

11:25

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

14:00

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt. niedz.

14:50

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

sob. niedz.

15:25

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

18:10

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

niedz.

19:00

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt. sob.

20:20

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt. sob. niedz.

7:50

CZARNIA MAŁA

RYPIN

pon.-pt.

14:55

CZARNIA MAŁA

RYPIN

pon.-pt.

5:00

CZERNIKOWO

LIPNO

pon.-pt.

11:40

DĄBROWA – NIESTRONNO

MOGILNO

pon.-pt.

4:50

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:10

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

WŁOCŁAWEK

sob.

9:50

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

WŁOCŁAWEK

sob.

12:25

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

17:18

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

WŁOCŁAWEK

niedz.

09:10

GĄSAWA

ŻNIN

pon.-pt.

17:20

GDAŃSK

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

09:40

GNIEZNO

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

14:10

GNIEZNO

ŻNIN

pon.-pt. sob.

18:10

GNIEZNO

ŻNIN

pon.-pt.

4:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt. sob.

5:40

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt.

6:20

GOLUB-DOBRZYŃ

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

6:30

GOLUB-DOBRZYŃ

WĄPIELSK

pon.-pt.

6:30

GOLUB-DOBRZYŃ

BRODNICA

pon.-pt.

6:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt. sob.

6:50

GOLUB-DOBRZYŃ